KS Łomianki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • TERMINY, WYNIKI, TABELE, ZDJĘCIA WSZYSTKICH DRUŻYN ZAPRASZAMY NA: WWW.KSLOMIANKI.PL

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

INFO 2007

• autor: kowciu11, 2016-05-09 10:59

W słoneczne niedzielne popołudnie rocznik 2007 rozegrał sparing ze starszą grupą z naszego klubu (2005/06) . Szanse gry otrzymali zawodnicy którzy mniej grają w meczach ligowych a dla kilku osób ten mecz był debiutem w dotychczasowej przygodzie z piłką nożną.

Dalsza część opisu meczu w rozwinięciu , zachęcam do czytania.

W niedziele  o godzinie 13.00 rozegramy rewanżowy mecz z zespołem ŁKS Łochów.
Kadra oraz godzina zbiórki będzie podana w czwartek lub piątek rano.

Mecz przebiegał w bardzo fajnej i przyjaznej atmosferze , dostarczył dużo frajdy oraz uśmiechów a to jest na tym etapie najważniejsze :) Ten kto nie był niech żałuje :)

Mecz wygrali nasi starsi koledzy jednak "Młodsi" również zaprezentowali się naprawdę z fajnej strony prezentując wiele składnych akcji zakończonych strzałami na bramkę . Najważniejsze jest jednak to że coraz więcej myślimy na boisku , bardzo często wybieramy przyjęcie piłki i zagranie do kolegi/koleżanki niż wybicie " na oślep" . To jest bardzo ważne ponieważ takie wybicia nic nie dają , nie ma ani pożytku dla zespołu ani zawodnik ciągle wybijając piłkę nie będzie w stanie zrobić postępu.

Na koniec chciałbym przytoczyć kawałek jednego z artykułów jaki dziś rano miałem okazję przeczytać:

" Bardzo często możemy spotkać się z brakiem cierpliwości i oznakami dezaprobaty ze strony kibiców, gdy zawodnik (dziecko) zagrywa piłkę do tyłu / do bramkarza.
Ja często słyszę - "...gdzie Ty grasz, nie do tyłu, do przodu się gra...".
Jeśli chcemy rozwijać inteligentnych zawodników musimy budować u nich świadomość, kiedy najlepiej grać do przodu, a kiedy i dlaczego grać do tyłu.

Drodzy kibice / rodzice / działacze - GRA DO TYŁU MOŻE OZNACZAĆ PRZYGOTOWANIE KOLEJNEGO ATAKU"

Bądzmy cierpliwi !! :)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

KS Łomianki - AGAPE Białołęka
Ładowanie...