Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

HURAGAN WOŁOMIN-KSŁ99

• autor: ku1972, 2014-05-04 20:28

W niedzielę rocznik 1999/2000 rozegrał swoje drugie wiosenne spotkanie. Tym razem 14 osobowa ekipa Michała Pirosa pojechała zdobyć punkty w Wołominie.

szczegóły w rozwinięciu > > >

W podstawowym składzie na boisko wybiegli: Szczeczko, Kotomski, Granoszewski, Stefaniak, Stępień, Urbaniak, Kąkol, Grabowski, Leśniewski, Śmietanko, Stykowski. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze, nasi zawodnicy po kilku minutach doprowadzili do remisu (1:1 bramka Śmietanko, asysta Kąkol). Do przerwy nasz bramkarz Adam kapituluje po raz drugi. W drugiej połowie (46 minuta) została przeprowadzona pierwsza zmiana. Za Rafała Urbaniak na boisko wchodzi Kacper Zajączkowski. Pięć minut później kolejna zmiana, tym razem w bramce: Oskar Kuriata za Adama Szczeczko. W 57 minucie piłkę przejmuje Filip i zdobywa drugą bramkę dla KSu. Siedem minut przed końcem meczu zostaje przeprowadzona ostatnia zmiana, schodzi strzelec pierwszej bramki Krzysiek Śmietanko, wchodzi Piotr Szymajda.

Huragan Wołomin-KS Łomianki 1999  2:2